štvrtok 8. januára 2015

Výsledky XXI. ročníka Trojkráľového stolnotenisového turnaja konaného dňa 6.1.2015 v Ľubici

6. január je sviatkom Zjavenia Pána čiže Troch kráľov a tiež aj dátumom Trojkráľového stolnotenisového turnaja, ktorého XXI. ročník sa uskutočnil v telocvični Základnej školy v Ľubici.

Zúčastnilo sa ho 100 súťažiacich t.j. 77 účastníkov, z toho až 23 súťažilo v dvoch kategóriách, z 13 klubov a 11-tich miest a obcí. Prekvapením bola účasť dvoch súťažiacich z Banskobystrického kraja, doteraz sme účastníkov z tohto regiónu nemali. Z klubov sa zúčastnili : OŠK Sp. Štvrtok, TJ Obce Sp.Štiavnik, TJ SEVERKA Kežmarok, PPC FORTUNA Kežmarok, ŠK VETERÁN Poprad, TJ JAVORINKA Levoča, STO BBF Sp. Nová Ves, MŠK Podolinec, STO Slovenská Ves, TJ Požiarnik Rakúsy, MŠK Slavoj Spišská Belá, STO Letanovce, TJ Tatran Nová Lesná a z miest a obcí to boli :Bratislava, Poprad, Kežmarok, Podolinec, Toporec, Hniezdne, Spišská Belá, Tvarožná, Spišský Štiavnik, Hnúšťa a Sedlice. Počet súťažiacich v jednotlivých kategóriách bol nasledovný : žiaci – 10, žiačky – 5, ženy – 3, muži neregistrovaní – 13, veteráni – 18 a hlavná kategória muži registrovaní – 51.

3. Jaroslav Seman, TJ JAVORINKA Levoča

Na zahájení podujatia, ktoré uskutočnil riaditeľ pretekov Mgr. František Hanaček sa prihovoril k súťažiacim a zároveň privítal aj hostí a to novozvoleného starostu obce Ľubica Ing. Jána Kapolku, podpredsedníčku KDH Mgr. Miroslavu Szitovú, predsedu OC KDH v Kežmarku Ing. Jána Soliara, MUDr. Jaroslava Novotného predsedu okresného zväzu stolného tenisu, Ing. Miroslava Harabina hlavného rozhodcu turnaja. Víťazi jednotlivých kategórií boli ocenení vecnými cenami, ktoré venovala obec Ľubica spoluorganizátor podujatia. Poďakovanie patrí všetkým ako súťažiacim tak aj organizátorom za bezproblémový a hladký priebeh celého podujatia. Výsledky budú tiež zverejnené aj na webovej stránke obce.