Zobrazujú sa príspevky s označením Peter Sagan hodnotí svoje účinkovanie po tretej etape TDF. Zobraziť všetky príspevky
Zobrazujú sa príspevky s označením Peter Sagan hodnotí svoje účinkovanie po tretej etape TDF. Zobraziť všetky príspevky
utorok 8. júla 2014
Peter Sagan hodnotí svoje účinkovanie po tretej etape TDF
Peter Sagan hodnotí svoje účinkovanie po tretej etape TDF:
,Som rád, že som znova obsadil pódiové druhé miesto. S etapami v Anglicku som spokojný, získal som zelený dres, bodujem nielen v cieli, ale aj na prémiách, čo je skvelé. Navyše mám aj biely dres! Dnes som si dával v závere hlavne pozor, aby som nespadol, nakoľko pršalo a ulice boli mokré... Teraz sa presúvame do Francúzka, ďalšia etapa tiež pre špurtérov a piata bude zaujímavá po kockách ako na klasike. Urobím maximum, aby som si udržal zelený dres,"
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)

